Kupujte nábytek pohodlně online

aukro zrcadla obklady do koupelny

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

account_balance_wallet

Více možností způsobu platby

Platbu můžete uskutečnit v hotovosti, převodem z účtu nebo na splátky.

thumb_up

Nemusíte nikam chodit

Vyberte si nábytek rychle a jednoduše. Neztrácejte čas chozením po obchodech.

Jednoduché vybavení

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

- veškeré vybavení do koupelen

Předěláváte koupelnu z koupelny pouze pro dospělé na rodinnou koupelnu vhodnou pro děti? Zde je malý návod, jak nezapomenout na nic podstatného.

Zrcadla do bytu, na zeď, zrcadla, koupelny |

Zrcadla do bytu, na zeď, zrcadla, koupelny. Designová zrcadla V našem shopu jsou vyrobena z akrylátového skla, které má výbornou odrazivost světla

Koupelny |

Zrcadla do koupelny (2) ... Při stavbě či rekonstrukci koupelny je důležité rozvržení místnosti, obklady, dlažba, sanita a také nábytek. Přečíst více>Filtrovat Zobrazuji 1-10 produktů z 10 celkem Jen skladem.

Obklady | Obklady, dlažby | Všechny produkty | SIKO ...

Obklad koupelny spoluvytváří celkový dojem, který vy a vaši blízcí z koupelny máte.Nabízíme obklady do koupelny moderní, trendy i rustikální, klasické i atypické, designové i tradiční a cenově výhodné, standardní i luxusní. Vyberte si z celé řady pov

Koupelny Ptáček - kolekce koupelen, koupelny na míru

Koupelny Ptáček, děláme koupelny, ve kterých se žije. Navštivte jedno z našich 54 koupelnových studií Ptáček. Největší galerie koupelen v ČR.

Keramika Soukup | Koupelny a kuchyně pro každého

Keramika Soukup je vaším partnerem při výstavbě nového bydlení nebo jen rekonstrukci koupelny či kuchyně. Nabízíme i terasy, schody, mozaiky, podlahy a další.

Koupelny a dlažby

Dražice OKC 125 Na dotaz(3-21 dní) Ohřívač vody zavěšený na zdi. K montáži ohřívače doporučujeme doobjednat: Rabovský souprava pro uchycení bojleru M12x180 mm 85012180 (ref.číslo 4288)

Obklady, dlažba, koupelny, koupelnové studio - PORCELANOSA ...

PORCELANOSA Grupo poskytuje kompletní vybavení koupelen, počínaje obklady a dlažbou až po sanitu a koupelnový nábytek. Nábytek do koupelny to nejsou jenom skříňky s umyvadlem, ale ucelené série obsahující zrcadla, poličky a skříňky samotné.

Vany do koupelny | Koupelny Pícha - Písek

Souhlasím se zpracováním osobních údajů společností VÁCLAV PÍCHA. Plné znění souhlasu se zpracováním osobních údajů naleznete zde.

Stavební keramika - Koupelnové studio Hradec Králové a ...

Poznejte– kdo jsme&co děláme Náš příběh se začal psát v roce 1990 v Řečanech nad Labech díky Josefu Klymčiwovi. V roce 2011 jsme se rozrostli a otevřeli pobočku v Hradci Králové. Od prvopočátku se specializujeme na odborný prodej keramických obkladů,